• image
  Şimdi Bandırma SEO Çalışması
  Hizmetimiz İle Zirvedesiniz
  Sektörünüzde, internet aramalarında zirveyi hedefliyorsanız doğru yerdesiniz.
  *SEO Backlinks
  *SEO Özgün Makale
  *Sosyal Paylaşım
  *Sosyal Medya Takibi
  *DMOZ Kaydı Başvurusu
  image
 • image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  Profesyonel Ekibimiz ile.
  Firmanızı Dünya'ya Tanıtıyoruz.
  www.bandirmawebtasarim.com.tr
  Hemen Arayarak Müşteri Hizmetlerimizden Randevu Talep Edin!

Sitenizi arama motoru sonuçlarında üst sıralarda mı görmek istiyorsunuz?


Profesyonel SEO Çalışması, Sosyal Medya Takibi ve DMOZ Kaydı ile zirveye çıkın ve rakiplerinize fark atın. Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını ve sosyal ağlarda bilinirliğini arttırmak istiyorsanız Bandırma SEO Çalışması, DMOZ Kaydı ve Sosyal Medya Yönetimi hizmetlerimizden faydalanmak için geç kalmayın! En iyi ve kaliteli Bandırma SEO Firmaları arasında önde gelen firmamız Bandırma Arama Motoru Optimizasyonu ve DMOZ Kaydı hizmetleri alanında sizelere en iyiyi sunmayı amaçlamaktadır. Popüler arama motorlarında üst sıralarda yer almak için aşağıdaki Talep Formunu doldurabilirsiniz. Yetkili personelimiz detaylar için en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
Hemen Şimdi Teklif İsteyin!


Profesyonel SEO çalışması yaptırdınız mı?

Siz de web sitenizin arama sonuçlarında en üst sıralarda yer almasını ve böylece daha çok kişiye ulaşarak rakiplerinize fark atmak mı istiyorsunuz?

İşletmenizi veya kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde tanıtan bir web sitesi tasarımı yaptırmış olmanız milyonlarca benzer işletme sitesi içerisinden sizin firmanızın öncelikle bulunmasına malesef yetmiyor.

Yapılan araştırmalarda web sitesi kullanıcılarının internet üzerinden yaptıkları ihtiyaçlarına yönelik aramalarda elde ettikleri ilk 4-5 sonucu değerlendirdiğini ve bu sitelere yöneldiklerini göstermektedir. Web sitenizin ve dolayısıyla ürün ve hizmetlerinizin arama motorlarında daha üst sıralarda çıkması ile daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

Gelişmiş SEO Çalışması deneyimimiz ile web sitenizi Google, Bing, Yandex gibi bir çok popüler arama motorunda üst sıralarda görünmesini sağlamak için gerekli optimizasyon çalışmalarını ekonomik şekilde gerçekleştiriyoruz.

SEO çalışmamız içerisinde sadece arama motorlarında değil, sosyal ağlarda, haritalarda ve navigasyon cihazlarında işletmenizin bulunabilirliğini arttırıyoruz.SEO Nedir? Nasıl Yapılır?

SEO hakkında bilinmesi gerekenler ve Profesyonel SEO çalışmasının önemi:

İşletmeniz için profesyonel web tasarım özellikleri barındıran bir web sitesi oluşturdunuz ve artık internette yer almak ve diğer kullanıcılara sitenizi tanıtmak istiyorsunuz. Sadece bir web sitesi yapmak ve yayınlamak ile malesef bu işlem tamamlanmış olmuyor. Web sitenizi insanlara duyurabilmeniz ve onların arama motorlarında sitenizi kolayca bulabilmesi için bir takım çalışmalar yapmanız gerekiyor.

SEO kelimesi, İngilizce Search Engine Optimization kelimelerinin baş harflerinden oluşturulmuş olup kelime anlamı olarak Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. Peki SEO nedir ve neden bu kadar önemlidir. Öncelikle SEO adından da anlaşılabileceği şekilde, web sitenizin veya web sayfalarınızın arama motorlarında üst sıralarda çıkması için gerekli olan çalışmalar kapsamaktadır. Google, Bing, Yandex, Yahoo gibi arama motoru sağlayıcılarında web sitenizin üst sıralarda çıkması potansiyel müşterilerinize veya hedef kitlenize daha çabuk ulaşmanızı sağlaması açısından çok önemlidir.

Bu nedenle mevcut web sitelerinizin arama motorlarının istedikleri kriterlerde hazırlanması ve popülaritesinin arttırılarak daha fazla ziyaretçi ve dolayısıyla daha fazla Page Rank (PR) almasının sağlanması gerekmektedir. Page Rank; Google gibi arama motorlarının sitenizin popülaritesine göre vermiş olduğu 0 ile 10 arasında bir değerdir. Bu değer ne kadar yüksek olursa arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmanız o kadar yüksektir. Bu değer genel olarak özgün bir içeriğe, sayfaya verilmiş bağlantılara ve bağlantı veren sayfaların kalitesine bağlı olarak değişir. Pagerank, değer olarak sitenizin Google tarafından arama sonuçlarında sıralanmasını ve Google tarayıcısının sitenizi kontrol etme sıklığını etkiler.
Reklam Vermeli miyim? PageRank Nedir?

Web siteniz için Google reklamı vermek istiyor ve sitenizin PageRank değerini arttırmak istiyorsanız SEO çözümlerimizi denemenizi tavsiye ederiz.

Web sitenizin arama sonuçlarında üst sıralarda çıkması için reklam yapmak, ücretli reklam paketleri almak gerçekten pahalı bir seçenektir. Fakat Google “doğal arama sonuçları”nda üst sıralarda çıkmak ise aslında en iyi reklam seçeneğidir. Fakat bunun için de gerek web sitenizde gerekse web siteniz dışındaki sosyal ağlarda ve diğer websitelerini de içeren bir SEO çalışması yapmanız gerekmektedir.

PageRank sistemi sayesinde bütün sitelerin, 0 ila 10 arasında bir PR puanı vardır. Örneğin facebook, twitter yahoo, e-bay ünlü sosyal medya siteleri ve tabiki google gibi siteler 10 puana sahip yüksek PR ve seo değeri yüksek siteleridir. Sitenize gelen linklere hangi PageRank puanına sahip siteden geldiği çok önemlidir. aslında mantık çok açıktır, örneğin sizin sitenizin PageRank puanı 2 diyelim ve PagaRank puanı 5 olan bir siteden backlink aldınız, arama motoru bu durumu söyle değerlendiriyor; bu siteye PR puanı 5 olan bir site link verdiğine göre demek ki bu site güvenilir ve sağlam bir firma sizin sitenize daha olumlu bir gözle bakıyor. Bu hem arama motorlarında daha yüksek seo puanı ve sıralarda çıkmanıza hemde sizinde PageRank puanınızın artmasına etkisi oluyor.

Google bir sitenin popüler olmaya başladığını, ziyaretçi sayısının düzenli artışından ve site hakkında yapılan link ve bilgilendirme paylaşımlarından anlamaktadır. Bu paylaşımların kanalları ve sayısı arttıkça popülarite daha doğal ve sağlam bir yapıya kavuşmaktadır.

Backlinks Nedir? Neden Önemlidir?


Websitenize pagerank değeri yüksek popüler sitelerden link vererek sitenizin popülerliğini ve arama motoru sıralamasını yükseltiyoruz.

Backlink kelime anlamı olarak geri bağlantı demektir. Backlink; (X) sitesinin sizin sitenize verdigi linklere denir. Backlink sayesinde arama motoru botları sitenizi daha sık ziyaret ederler. Backlink almadan önce hedef kelime ile ilgili sayfanızın içeriğini geliştirmeli, sayfanızın içeriğine uygun özgün makaleler yayınlamalısınız. Özgün, etkili ve güzel makale yayınladıktan sonra Backlink alırsanız bu backlinklerin normal backlinklerden %100 daha fazla yararını göreceksiniz…

Şunu unutmayın ki almış olduğunuz Backlink’lerin kalıcı olması gerekmektedir.
Web sitenizin arama motorlarında yükselmesi için kalıcı backlink kaynaklarına ihtiyacınız vardır. Backlink kaynaklarını kendi bünyemizde barındırdığımız için kalıcılık garantisi veririz. Potansiyel müşteri adaylarınızı çoğaltmak ve websiteniz ile daha çok kişiye ulaşmak için kalıcı backlinkler oluşturun.

Web sitenize dışarıdan verilen linklerin Google tarafından dikkate alınan ve dünya genelinde hizmet veren önemli dizin sitelerinde kaydının olması siteniz için çok önemlidir. Web siteniz için oluştaracağımız backlink sitelerinin hepsinde DMOZ kaydı vardır. DMOZ kaydı olan sitelere Google öncelik vermekte ve bu siteleri daha güvenilir ve önemli olarak tanımlamaktadır. Ayrıca backlink sitelerimizin herbiri farklı C-Clas IP adresinde barındırılmaktadır.
SEO Çalışması için Tanıtıcı ve Özgün Makalenin Önemi


Websitenizi tanıtmak ve backlink almak için diğer sitelerde firmanız ya da websiteniz hakkında özgün olarak hazırlanmış tanıtıcı makaleler yayınlıyoruz

Web sitenize diğer sitelerden backlink almanın yanı sıra diğer web sitelerinde sizin hakkınızda özgün bir tanıtıcı yazının bulunması arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer almak için çok önemli bir durumdur. Profesyonel olarak hazırlanmamış ve seo çalışması yapılmamış web sitelerinde site içerikleri genelde Kopyala/Yapıştır yöntemiyle internetten alınmış içeriklerden oluşmaktadır. Oysa, sitenizin arama sonuçlarında ön sıralarda çıkabilmesi için özgün içerik bulundurması yani sadece size özel, başka bir yerde olmayan içeriklerden oluşması gerekmektedir. Çünkü, Google gibi popüler arama motorlarının bir çoğu sitenizi değerlendirirken, sitenizin görsel olarak tasarımına değil kodlama olarak standartlara uygun olup olmadığına ve özgün içeriğinizin olup olmadığına bakar. Sitenizdeki içerikler sizden daha önce başka bir yerde yayınlanmışsa ve google bu içeriği sizin sitenize gelmeden önce indekslediyse sizin siteniz değil, içeriğin önceden yayınlandığı site öncelikli çıkacaktır.Firmanız veya web siteniz hakkında özgün bir tanıtıcı yazının diğer sitelerde yer alması web sitenize olan ziyaretçi sayısını arttıracak ve dolayısıyla Google gibi arama motorları web sitenize daha yüksek PageRank değerleri verecektir.

Profesyonel SEO tanıtım ekibimiz tarafından, sizin için özgün makaleler oluşturulacak ve bu makaleler içinde sizin verdiğiniz anahtar kelimeleriniz yer alacaktır. Sizin için oluşturulan özgün makale içinde yer alan anahtar kelimeleriniz Google sıralamanızı arttıracak ve geri dönüş bağlantıları oluşturacaktır.

Arama motorlarının backlinke ve makale paylaşımına önem vermesinin nedeni şudur; X-Y-Z v.b. siteleri (A) sitesine link veriyorsa demek ki bu site kaliteli ve iyi bir sitedir. İşte bu yüzden firmanız/web siteniz hakkında ne kadar fazla, kaliteli sitede özgün makaleleriniz yayınlanırsa firmanızın bilinirliği o kadar artacaktır.
Sosyal Medya Takibi / Yönetimi


Popüler sosyal ağlarda işletmeniz için sayfalar oluşturuyor, düzenli olarak paylaşımlarda bulunuyor, işletmenizin tanıtımını gerçekleştirerek geri dönüşleri profesyonel bir şekilde raporluyoruz.Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Günümüzde sosyal ağların ve dolayısıyla sosyal medyanın etkisi ve işletmeler açısından pazarlama ve potansiyel müşterilerine ulaşabilme alanında yeri yadsınamaz. Artık bir çok işletme potansiyel müşterilerine ulaşabilmek ve ürün yada hizmetlerini duyurabilmek için sosyal medyayı kullanıyor.
Siz de işletmeniz için sosyal medyada ön sıralarda yer almak, hakkında çok bahsedilen işletmelerden biri olarak rakiplerinizin bir adım önünde yer almak istiyorsunuz fakat sosyal medyayı nasıl kullanacağınız hakkında her hangi bir fikir sahibi değil misiniz? Onlarca sosyal ağdan hangisini ve nasıl kullanacağınızı bilmiyor musunuz? Sosyal medya ile ilgili kafanıza takılan tüm soruları gideriyor ve size inanılmaz sosyal medya hizmetleri sunuyoruz.

Sistem Nasıl İşliyor?


Fononline olarak biz, piyasadaki en etkili ve en çok kullanıcıya sahip popüler sosyal ağlarda (Facebook, Twitter, Google+, Instagram, Foursquare vb.) firmanız için birer sosyal profil hesabı ve sayfa oluşturuyoruz ve bu hesaplarınızı en etkili şekilde kullanarak milyonlarca kişiye hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmanmızı sağlıyoruz.
Eğer mevcut sosyal hesaplarınız varsa onların yönetimini de devralarak sosyal medya yönetimini ve sosyal medya takibini gerçekleştiriyoruz.
Tüm bu popüler sosyal ağlarda oluşturuğumuz sosyal hesaplarınızdan düzenli olarak her gün paylaşımlarda bulunuyor, kampanya ve duyurular oluşturarak reklamlarla bunları destekliyor ve bu işlemler sonucunda meydana gelen geri dönüşleri etkili ve anlaşılır bir şekilde raporluyoruz.

Profesyonel DMOZ Kaydı


Google ve diğer arama motorlarında daha üst sıralarda yer almak için web sitenizi DMOZ Açık Dizin Projesi'ne kayıt ederek site popülaritenizi arttırın.

DMOZ - The Open Directory Project Nedir, Siteniz için Neden Önemlidir?

DMOZ Açık Dizin Projesi web üzerindeki en büyük ve en kapsamlı dizin projesidir. DMOZ dizini Google, Altavista, AOL, Yahoo, Bing gibi bir çok popüler arama motoru tarafından kabul görmekte ve burada yer alan web sitelerine daha yüksek site değeri verilmektedir. (DMOZ Verisini kullanan siteler ve arama motorları hakkında ayrıntılı bilgi için http://www.dmoz.org/Computers/Internet/Searching/Directories/DMOZ/Sites_Using_DMOZ_Data/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Peki DMOZ'u diğer dizin projelerinden ayıran en önemli özellik nedir? Neden sitenizi DMOZ Açık Dizin Projesi'ne kaydettirmelisiniz?

DMOZ'u internette yer alan diğer ücretli veya ücretsiz bir çok dizinden ayıran en önemli faktörlerin başında tabiki "Google gibi büyük arama motorlarının bu dizinde yer alan sitelere daha yüksek değer vererek arama sonuçlarında öncelik vermesi ve dolayısıyla SEO açısından önemli olması" gelmektedir. DMOZ dizini dünyadaki en doğru ve güvenilir dizini oluşturmak amacıyla gönüllü site editörleri tarafından oluşturulduğundan bu dizine her site malesef kabul edilmemektedir. Sitenizin DMOZ'da yer alabilmesi için belirli kriterleri karşılaması gerekmektedir. DMOZ diğer bir çok dizin sitesinden farklı olarak tamamen gerçek edidörler tarafından kontrol edilmektedir. Yani sitenizi otomatik olarak ekleyemezsiniz. Sitenizi eklediğinizde ise gerçek kişiler bu bilgileriniz ışığında sitenizi inceleyecek ve gerekli kriterleri karşıladığınızda da sitenizi dizine ekleyecektir. Fakat bu kolay bir süreç değildir. Çünkü DMOZ'un "dünyanın en temiz, güvenilir ve doğru dizini olmak" amacı gereği her eklenen site kabul edilmemektedir. Bu nedenledir ki DMOZ başvurusu profesyonel olarak yapılmalıdır. Web siteniz DMOZ dizinine kabul edildikten sonra bu dizinin veritabanını kullanarak arama sonuçlarında web siteniz, işletmeniz hakkındaki bilgileri buradan çeken büyük arama motorları da web siteniz bu dizin de yer aldığından size daha yüksek PageRank değerleri ve daha iyi bir arama sonucu sıralaması verecektir. DMOZ kaydı için web siteniz ile ilgili en iyi anahtar kelimeler seçilir ve en uygun kategori belirlenerek başvuru gerçekleştirilir. Bu işlem için bu sayfada yer alan Profesyonel DMOZ Kaydı başvuru formunu doldurarak DMOZ kaydı hakkında ayrıntılı bilgi alabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.NOT:

DMOZ Kayıt başvuruları, gerçek kişilerden oluşan editörler tarafından manual olarak ve çok detaylı bir şekilde incelenerek gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle sitenizin belirli kriterleri sağlaması gerekmektedir. Başvurunun kabul edilmesi süreci bazen 3 ay'a kadar uzayabilmektedir. Bunun nedenlerinden biri de biraz önce bahsettiğimiz gibi DMOZ editörlerinin gönüllüler tarafından oluşması nedeniyle çoğu zaman editörlerin zamanlarının olmaması nedeniyle başvuruların değerlendirilmesi uzun sürebilmektedir. Web siteniziin kriterlere uygun şekilde DMOZ Kaydı Başvurusunu gerçekleştirdikten sonra eğer web site kayıt başvurunuz 3 ay içerisinde kabul edilmezse sonraki başvurularınızı ücretsiz olarak gerçekleştiriyor ve gerekli düzenlemeler için sizi bilgilendiriyoruz.

BANDIRMA SEO DANIŞMANLIĞI

Sizde biliyorsunuz ki, sadece web sitesi tasarımı ile iş bitmiyor. Web sitesi tasarımı yaptırdıktan sonra sitenizin arama motorlarında öncelikli çıkması yani seo danışmanlığı, seo hizmeti almanız gerekmektedir. Eğer seo danışmanlığı yani seo hizmeti almazsanız işiniz ile ilgili arama kelimelerinde öncelikli çıkmanız biraz zaman alabilir. Bunu hızlı bir şekilde yapmak için seo danışmanlığı, seo hizmeti almanız gerekmektedir. Web site tasarımı firmaları aracılığıyla internet sitesi yaptırırken seo hizmeti, seo danışmanlığı yapıp yapmadıklarını ve uzman bir web tasarımcı ile çalışıp çalışmadıklarını sorun. Biz Doruk Bilgi Teknolojileri firması olarak Bandırma web tasarımı çalışmalarımızda her zaman seo danışmanlığı yani seo hizmeti vermekteyiz. Arama motoru optimizasyonu anlamına gelen SEO ile web siteniz google dahil bir çok arama motoru için optimize edilecektir. Seo danışmanlığı, seo hizmetlerimizi görmek için Arama Motoru Optimizasyonu Referanslarımıza gözatabilirsiniz. Bandırma web tasarım, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı, web tasarım bandırma, bandırma web tasarım firmaları, bandırma web tasarımı, bandıma e-ticaret ve daha fazlası için bize ulaşın.