• image
  Profesyonel E-Ticaret Sitesi
  image
  Gelişmiş özelliklere ve size özel tasarıma sahip
  profesyonel e-ticaret sistemimiz ile işletmenizi internete taşıyın.
  image
  bandirmacicek.com.tr
  image
  ymktarimmarket.com
  image
  ymk.com.tr
 • image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image
  Profesyonel Ekibimiz ile.
  Firmanızı Dünya'ya Tanıtıyoruz.
  www.bandirmawebtasarim.com.tr
  Hemen Arayarak Müşteri Hizmetlerimizden Randevu Talep Edin!

Kullanımı kolay ve işlevsel bir E-Ticaret Sistemi mi arıyorsunuz?


En hızlı e-ticaret sitesi veya en kolay e-ticaret sistemi hangisi diye bir çok kez arama yapmış olabilir ve bulduğunuz sonuçlar arasında kaybolarak hangi e-ticaret sisteminin sizin için daha iyi olduğuna karar verememiş olabilirsiniz. E-ticaret sitenizi kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sunmuş olduğumuz hızlı ve etkili online alışveriş scripti Profesyonel Eticaret Paketi ile firmanızın tüm online alışveriş ihtiyaçlarına hesaplı ve hızlı bir şekilde çözüm sunuyoruz.
Kullanımı çok kolay olan e-ticaret sitesi scripti ile sanal mağazanızı 1 günde kurabilir ve ürünlerinizi satmaya başlayabilirsiniz. Özellikle son yıllarda gittikçe yaygınlaşan ve firmaların ürünlerini doğrudan müşterilerine ulaştırmalarını sağlayan E-Ticaret sistemleri, firmalar ile hedef kitleleri arasında önemli bir olgu haline gelmiş ve önemi gittikçe artmıştır.
Günümüzde ticaret alanında internetin ve dolayısıyla e-ticaretin yeri yadsınamaz. Artık her ölçekten işletmeler ürünlerini veya hizmetlerini internet üzerinden dünyanın her yerine hızlı ve kolayca ulaştırabiliyor.
Piyasada bulunan bir çok e-ticaret sistemi sizlerden fahiş fiyatlar istemekte ve üstelik sistemi size sadece kiralamaktadırlar. Böylece her yıl veya ay, düzenli olarak e-ticaret sitesini kullandığınız için para ödemek durumunda kalırsınız. Size tamamen sizin olan ve tek seferlik ödeme yapabileceğiniz, isterseniz başka bir sunucuya taşıyabileceğiniz kolay eticaret sitesi altyapısı sunuyoruz.
İnternet üzerinde kendi mağazanızı açmak istiyorsanız bütün ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak olan E-Ticaret sistemimiz tam size göre… Doruk Bilgi Teknolojileri ile Hazır E-Ticaret Paketi ile çok kısa bir süre içerisinde kendi online alışveriş mağazanızı oluşturarak ürünlerinizi satmaya başlayabilir ve müşterilerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz…
Hazır e-ticaret sitesi paketlerimizin yanı sıra, tüm e-ticaret ihtiyaçlarınıza uygun size özel tasarım ve işlevselliğe sahip özgün e-ticaret çözümlerimizle de hizmetinizdeyiz.E-TİCARET PAKETLERİ ORTAK ÖZELLİKLERİ

 • Siz de işletmenizi internet ortamına taşıyarak daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak istiyorsanız size uygun online ticaret paketlerimizden birini denemelisiniz. Tüm paketlerimizde ortak olan online alışveriş sistemi özelliklerini incelemenizi tavsiye ederiz.


 • Ürün / Kategori Yönetimi

  "E-Ticaret Sitenizde sınırsız sayıda ürün ve kategori ekleyebilir, ürünlerinizi dilediğiniz gibi ilişkilendirerek yönetebilir ve satışa sunabilirsiniz."

   

 • Sipariş / Kargo Yönetimi

  "Hazır E-ticaret Paketinde siparişlerinizi kolayca yönetebilir ve raporlayabilirsiniz. Google reklamlarınızın veya diğer reklamlarınızın satış verimliliklerini ölçümleyebilir, satış stratejilerini buna göre belirleyebilirsiniz."

   

 • Ödeme Yöntemi Seçenekleri

  "Hazır E-ticaret Paketi ile Kredi Kartı, Havale / EFT, Mail Order , Kapıda Kredi Kartı, Kapıda Nakit, Özel Ödeme sistemi, PayPal ve PayU olmak üzere bir çok farklı ödeme seçeneği sunabilirsiniz."

   

 • Kampanya ve İndirim Yönetimi

  "Hazır E-Ticaret Paketi ile müşteri gurubu bazlı, ürün bazlı, ödeme yöntemi bazlı veya genel kampanyalar ve indirimler belirleyebilirsiniz."

   

 • Üye / Bayi Yönetimi

  "Hazır E-ticaret Paketi ile üye ve bayilerinizi kolayca yönetebilir, gruplayabilir ve gruplara özel 5 farklı sistem fiyatı tanımlaması yapabilirsiniz. Ürün kampanyalarınızı özel gruplarınıza mail ile gönderebilir, özel indirimler uygulayabilirsiniz."

   

 • İstatistik ve Raporlama

  " Hazır E-ticaret Paketi ile günlük ziyaretçilerinizi, siparişlerinizi, trafik kullanımlarınızı grafik içerisinde istatistiklerinizi görebilir ve rapor oluşturabilirsiniz."

   

 • Reklam / E-Posta Listesi Yönetimi

  "Hazır E-Ticaret Paketi ile üyelerinize, mail listenize kayıtlı kullanıcılarınıza kolayca reklam ve kampanya maillerini gönderebilir ve raporlayabilirsiniz."

   

 • İçerik / Haber Yönetimi

  " Hazır E-ticaret Paketi ile sitenizde birçok dinamik sayfa oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Haber yönetimi aracılığı ile duyuru ve haberlerinizi müşteri ve kullanıcılarınıza bildirebilirsiniz."

   

 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

  "Hazır E-ticaret Paketi içerisinde yer alan araçlar ile arama motoru optimizasyonu performansınızı ve ziyaretçilerinizi arttırabilirsiniz. Sadece reklam ile satış başarısı yakalamayı hedeflemek, reklam bütçenizi verimsiz kullanmayı hedeflemekten farksızdır."

   

 • Kullanıcı Yönetimi

  " Hazır E-ticaret Paketi ile tüm çalışan personellerinize birer kullanıcı tanımlayabilir ve rollerine göre yetkiler verebilirsiniz."

   

 • Müşteri Hizmetleri

  "E-Ticaret Paketimiz ile üyeleriniz / bayileriniz kendi hesaplarını kolayca görüntüleyebilir, sipariş durumlarını, parapuan ve hediye çeklerini takip imkanı sunabilirsiniz."

   

 • Güvenli Alışveriş Sistemi

  "Hazır E-ticaret Paketi ile mağazanın güvenliğinden emin olabilirsiniz. Tüm veriler şifreli bir şekilde ve güvenle saklanır. Böylece müşterilerinize alışverişte güven verebilirsiniz."

   


Bandırma E-Ticaret Sitesi Referanslarımız

Bandırma E-Ticaret sitesi alanında gerek alt yapı gerekse tasarım olarak birbirinden farklı ve güzel projeler gerçekleştirdik. Bu zamana kadar gerçekleştirmiş olduğumuz profesyonel e-ticaret projelerinden küçük bir kısmını burada sizinle de paylaşmak istedik.

                       

BANDIRMA PROFESYONEL E-TİCARET SİTESİ

İnternet ortamında firmanızı ya da ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak isterseniz mutlaka bir web sitesi tasarımı yaptırmanız gerekmektedir. Web sitesi tasarımı işletmenizin internet ortamında vitrini olacak sizi ya da firmanızı en iyi şekilde tanıtacaktır. Web sitesi tasarımı aynı zamanda ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtmaya yardımcı olacaktır. Web sitesi tasarımı yaptırırken dikkat etmeniz gereken konulardan biri de web sitesi tasarımı yapılırken arama motoru kriterlerine uygun olarak hazırlanmasıdır. Eğer en son teknoloji kullanılarak güzel bir web sitesi tasarımı yapılırsa, sitenizin arama sonuçlarında öncelikli çıkmasında büyük faydası olacaktır. Web sitesi tasarımı yaparken dikkat etmeniz gereken diğer konu ise web sitenizin mobil uyumlu olması dolayısıyla tablet ve telefonlar da dahil tüm mobil cihazlarda kolaylıkla ziyaret edilebiliyor olmalıdır. Biz, kurumsal kimliğinize uygun profesyonel ve responsive web sitesi tasarımı hizmeti sunuyoruz. Eğer sizde kurumsal kimliğinize uygun profesyonel web sitesi tasarımı istiyorsanız bizi arayınız. Profesyonel web sitesi tasarımı ile sizi en iyi şekilde internet ortamında temsil edecek güzel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. Web sitesi tasarımı örneklerimizi görmek için Web Tasarım Referanslarımıza göz atabilirsiniz. Kurumsal web site tasarımı, Bandırma web tasarımı, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e-ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı, web tasarım bandırma, web tasarımı bandırma, bandırma web tasarım firmaları, Bandırma web tasarımı, Bandırma E-ticaret ve daha fazlası için bize ulaşın.

Müşteri Temsilcimiz 0850 302 69 94